Kontakta Svensk Certifiering

Vi svarar gärna på era frågor!

Vi finns med revisorer på flera platser i Sverige, se nedan för din regionansvarige
Region Mitt - Stockholm Uppsala Västerås
Region Väst - Göteborg
Region Öst - Jönköping Tranås Norrköping 
Region Syd - Malmö Helsingborg
Region Norr - Leksand

Växel: 08-540 676 20

Besöksadress: Kanalvägen 2A och 2B, Åkersberga

Postadress:
Svensk Certifiering Norden AB
Rödbosundsvägen 40, 184 60 ÅKERSBERGA

Sälj- och marknadsansvarig
Marie Ring
Mobil: 0722-53 70 02
E-post: marie.ring@svenskcertifiering.se

Teamassistent:
Bonnie Hughes
Mobil: 0735-40 49 36
E-post: bonnie.hughes@svenskcertifiering.se

Kursadministration och teamassistent
Karolina Lindqvist
Mobil: 0735-12 15 53
E-post: karolina.lindqvist@svenskcertifiering.se


VD 
Michael Persaud
E-post: michael.persaud@svenskcertifiering.se
Postadress: Svensk Certifiering Norden AB
Rödbosundsvägen 40, 184 60 ÅKERSBERGA

Ekonomi och Administration:
Jessica Arnsbjer
Mobil: 0707-16 88 02
E-post: jessica.arnsbjer@svenskcertifiering.se eller info@svenskcertifiering.se

Regulatory affairs
Lucas Jordan
Mobil: 0708-68 89 24
E-post: lucas.jordan@svenskcertifiering.se
Besöksaddress: Bondegatan 24, 4tr
Postadress: 116 33 STOCKHOLM

GÖTEBORG, Region Väst (Västra Götaland)

Regionansvarig och säljare/ revisionsledare Region Väst:
Therese Göthberg
Mobil: 0703-55 88 01
E-post: therese.gothberg@svenskcertifiering.se
Postadress: Jägarvägen 10, 442 77 ROMELANDA

Utbildningsansvarig och säljare Region Väst:
Karsten Viden
Mobil: 0706-69 84 52
E-post: karsten.viden@svenskcertifiering.se
Postadress: Sjömilsgatan 23, 421 37 VÄSTRA FRÖLUNDA

MALMÖ / LUND, Region Syd (Skåne och Östra Götaland)

Regionansvarig, säljare och utbildningsansvarig/ revisionsledare Region Syd:
Peter Hansson
Mobil: 0704-45 53 21
E-post: peter.hansson@svenskcertifiering.se
Postadress: Ladugårdsmarken 493, 225 91 LUND

Sälj Region Syd
Marie Ring
Mobil: 0722-53 70 02
E-post: marie.ring@svenskcertifiering.se

JÖNKÖPING / LINKÖPING, Region Öst

Utbildningsansvarig och säljare:
Peter Josefsson
Mobil: 0730-45 87 35
E-post: peter.josefsson@svenskcertifiering.se
Postadress: Tingsvägen 1A , 573 35 TRANÅS

REGION DANMARK / REGIONEN DANMARK

Regional leder og revision manager i Danmark:
E-postinfo@nordiccertification.com

_____________________________________________

Innesäljare:
Ossian Quiding
Mobil: 0731-00 46 85
E-post: ossian.quiding@svenskcertifiering.se
Besöksadress: Bondegatan 24, 4tr
Postadress: 116 33 STOCKHOLM

Karsten Viden
Mobil: 0706-69 84 52
E-post: karsten.viden@svenskcertifiering.se
Postadress: Sjömilsgatan 23, 421 37 VÄSTRA FRÖLUNDA

Våra revisorer och revisionsledare:

Adam Eriksson: adam.eriksson@svenskcertifiering.se
Andrea Dahlgren: andrea.dahlgren@svenskcertifiering.se
Berit Johansson: berit.johansson@svenskcertifiering.se
Christer Andersson: christer.andersson@svenskcertifiering.se
Christer Eriksson: christer.eriksson@svenskcertifiering.se
Ellen Friberg: ellen.friberg@svenskcertifiering.se
Elizabeth Smolle: elizabeth.smolle@svenskcertifiering.se
Eva Jonsson: eva.jonsson@svenskcertifiering.se
George Köllner: george.kollner@svenskcertifiering.se
Hanna Gradin: hanna.gradin@svenskcertifiering.se
Jakob Källström: jakob.kallstrom@svenskcertifiering.se
Karin Huttánus: karin.huttanus@svenskcertifiering.se
Karro Öfverholm: karro.ofverholm@svenskcertifiering.se
Lars-Erik Westergren: larserik.westergren@svenskcertifiering.se
Lars-Gösta Dahlström: larsgosta.dahlstrom@svenskcertifiering.se
Lars Petersson: lars.petersson@svenskcertifiering.se
Leif Hellgren: leif.hellgren@svenskcertifiering.se
Lena Q Olsson: lena.q.olsson@svenskcertifiering.se
Lennart Ljung: lennart.ljung@svenskcertifiering.se
Lennart Piper: lennart.piper@svenskcertifiering.se
Lucas Jordan: lucas.jordan@svenskcertifiering.se
Maria Johnson: maria.johnson@svenskcertifiering.se
Matrin von Berens: martin.von.berens@svenskcertifiering.se
Mats Andersson: mats.andersson@svenskcertifiering.se
Mats Lindblad: mats.lindblad@svenskcertifiering.se
Michael Persaud: michael.persaud@svenskcertifiering.se
Per Elvin: per.elvin@svenskcertifiering.se
Peter Josefsson: peter.josefsson@svenskcertifiering.se
Peter Hansson: peter.hansson@svenskcertifiering.se
Robert Seyfert: robert.seyfert@svenskcertifiering.se
Stefan Enblom: stefan.enblom@svenskcertifiering.se
Therese Göthberg: therese.gothberg@svenskcertifiering.se
Ulrika Püringer: ulrika.puringer@svenskcertifiering.se




















Kalibreringsdagar i roslagen 2016




Fyll gärna i en offertförfrågan så kontaktar vi er!


Som en liten del i vårt CSR-arbete under 2016/ 2017 har vi bidragit med en gåva till UNISEF istället för att ge julklappar till våra partners. Årets gåva hjälper barn till skolgång och vaccination.

Företag
VD Michael Persaud
Marknad- & Säljansvarig: Marie Ring
Ekonomiansvarig: Jessica Arnsbjer

Teamassistent Bonnie Hughes

Teamassistent & kurskoordinator: Karolina Lindqvist

Revisionsledare och regulatory affairs Lucas Jordan

Regionansvarig Väst: Therese Göthberg
Säljansvarig Väst: Karsten Vidén
Regionansvarig Syd: Peter Hansson
Region och säljansvarig Öst: Peter Josefsson